cloud token

 

Cloud Token - czy warto z niego korzystać?

Cloud Token Wallet to pierwszy w pełni rozproszony portfel kryptograficzny. Wykorzystuje publiczny blockchain do przechowywania zasobów kryptograficznych zamiast scentralizowanej bazy danych kont proxy. W wyniku czego Cloud Token Wallet jest jedną z pierwszych aplikacji opartych na technologii DLT. Zapewnia obiecane korzyści z decentralizacji, zapewniając jednocześnie szybkość, oszczędność kosztów, wygodę i łatwość obsługi.

Najważniejsze to że bot JARVIS AI wykorzystuje algorytm VAROOM do analizy przeszłych i bieżących ruchów głównych aktywów kryptograficznych na 10 głównych giełdach, aby zidentyfikować i wykorzystać możliwości arbitrażu. Mózg JARVIS AI oparty jest na TENSORFLOW, który został wprowadzony do pracy dla największych firm publicznych i prywatnych na świecie, w tym Walmart, Mastercard, Coca-Cola, Google i wielu innych.

Dlatego dzięki modyfikacjom wypróbowanym i przetestowanym przez deweloperów z Singapuru, bot arbitrażowy JARVIS zapewnia atrakcyjne miesięczne zwroty w wysokości 6% -12% zainwestowanej kryptowaluty. Zyski są codziennie wypłacane użytkownikom Cloud Token Wallet. Otrzymujemy naliczenia 0,3% w tokenie Cloud Token którego możemy wymienić na kryptowalutę np. ETH, lub poczekać na wyższy kurs i zyskać więcej.

Pobierz Cloud Token

Wybierz aplikację odpowiednio dla swojego telefonu (IOS lub Android)

 

Zainstaluj

Uruchom aplikację i kliknij „Utwórz konto” Szczegółowa instrukcja poniżej

Zarabiaj

Zarabiaj ~ 10% miesięcznie na przechowywaniu własnych kryptowalut zasilając swoje konto

Jak zainstalować i poruszać się po Cloud Token ?

Przeczytaj poniżej instrukcję i dowiedz się jak zacząć

Portfel Cloud Tokencloud jarvis ai Token CTO

Przychód pasywny

Zacznij już teraz a osiągniesz większy sukces, przychód pasywny do 12% miesięcznie. Aplikacja zarabia na arbitrażu dając nam rzeczywisty wgląd online w transakcje, co odróżnia go od konkurencji. Zasilasz konto dowolną kryptowalutą np. Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Doge i wybierasz projekt JARVIS AI.

Każdego dnia otrzymujesz ZYSK w tokenie CTO, który w każdej chwili możesz zamienić w aplikacji na BTC, ETH i przesłać na giełdę kryptowalut np. BitBay  https://bitbay.net/pl  gdzie zamienisz go na złotówki lub inną walutę i prześlesz na swoje konto bankowe. Możesz też wypłacić te środki w Bitomacie. Również z tej giełdy możesz wysłać kryptowalutę do portfela Cloud Token.

Z dokonanej inwestycji możesz zrezygnować w dowolnym momencie i wypłacić zainwestowane środki. 

Jeśli jednak zrezygnujesz z inwestycji przed 30 dniami od jej wpłaty zostanie pobrana opłata w wysokości około 10% zainwestowanych środków. Po okresie 30 dni nie ma żadnych opłat i możesz wypłacić zainwestowane kryptowaluty, bez dodatkowych opłat.

 Oficjalny start firmy Cloud Token!

Bangkok 12 maj 2019.

Opening Cloud Token

Pierwsze uruchomienie - rejestracja i konfiguracja Cloud Token

 

  1. Pobierz aplikację na telefon ze strony https://www.cloudtokenwallet.com/  odpowiednio dla (IOS lub Android) i zainstaluj.

cloud token wallet

Android - https://app-dl.cloudtokenwallet.com/android/cloudtoken.apk

cloud token app store

App Store - https://apps.apple.com/us/app/cto-cloud-wallet/id1467485120?ls=1

cloud token google play

Google Play - https://app-dl.cloudtokenwallet.com/android/cloudtoken.apk

 

Jak mogę zarejestrować konto?

 

  1. Uruchom aplikację i klikamy „Utwórz konto”, wprowadzamy REFERRAL CODE: 5211530327 i klikamy PROCEED

  2. Skonfiguruj swój PIN do logowania (minimum 8 znaków) z co najmniej jedną dużą literę i jedną małą literą

  3. Ustaw 6-cyfrowy kod PIN PAYMENT PASSWORD do transakcji (minimum 6 znaków)

  4. Wykonaj kopię zapasową 12 zwrotów mnemonicznych, przepisz lub wykonaj zrzut ekranu z wyrazami one pomogą ci odzyskać portfel jeżeli zapomnisz PIN do logowania. Zachowaj je w bezpiecznym miejscu i nie pokazuj nikomu. Przepisz słowa w odpowiedniej kolejności do pustego okna i przejdź dalej wciskając DONE

  5. Zobaczysz swój 16-cyfrowy identyfikator logowania i 8-cyfrowy kod PIN aplikacji oraz PIN do płatności. Zalecam wykonanie zrzutu ekranu i zapisanie go w bezpiecznym miejscu. Klikamy LOGIN przechodząc do portfela.

  6. Zabezpieczamy dodatkowo portfel przez aplikację Google Authenticator, pobierając ją w zależności od systemu z App Store lub Google Play. Wchodzimy w opcje ustawień SETTINGS wybieramy Google Authenticator i uruchamiamy.

 

Jak przesłać kryptowalutę na konto ?

 

  1. Wybierz kryptowalutę w oknie głównym którą chcesz zasilić portfel np. ETH i kliknij RECEIVE. Skopiuj adres portfela lub zeskanuj kod QR i dokonaj wpłaty wysyłając kryptowalute do Cloud Tokena.

  2.  Jeżeli w portfelu pojawi się wysłana kryptowaluta, przejdź do zakładki PROJECTS , uruchamiamy bota JARVIS AI klikając w ikonę

  3. Wybierz kryptowalutę którą zostało zasilone konto a następnie dodaj całą kwotę wybierając max i PROCEED

W ciągu 24 - 48 godzin otrzymasz swoje pierwsze tokeny CTO oraz kolejne każdego dnia zarabiając około 10% miesięcznie

Program polecający - pasywny dochód

Możesz polecać portfel Cloud Token dzięki czemu będziesz otrzymywał dodatkowe Tokeny CTO na swoje konto. Aby dodatkowo zyskać tokeny musisz mieć na swoim koncie nie mniej niż $500 w wybranej kryptowalucie. Osoba polecona przez Ciebie również musi spełnić takie same warunki zasilając swoje konto minimum $500. Jeżeli posiadasz mniejsza ilość kryptowalut zyskasz jedynie z własnych naliczeń około 10% miesięcznie. Każda kolejna osoba może w taki sam sposób zapraszać innych.

Polecając portfel zarabiasz dodatkowo z każdego poziomu w głąb struktury według kolejnych poziomów:

1 - 100% dziennych naliczeń

2 - 50% dziennych naliczeń

3 do 10 - 5%  dziennych naliczeń

Aby więc zarabiać z poleconych na drugim poziomie musimy posiadać 2 aktywnych poleconych na 1 poziomie.

Zarabiamy aż do 21 linii w dół w zależności od ilości posiadanych własnych partnerów biznesowych.

Strona internetowa krzysztofkryskowiak.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej. Zawarta na stronie treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: krzysztofkryskowiak.pl mają wyłącznie charakter informacyjno - edukacyjny. Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.  Zarabianie i pomnażanie pieniędzy wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanego kapitału. Decyzje o dokonaniu jakiejkolwiek inwestycji podejmuj samodzielnie.