logo

 

Cloud Token - czy warto z niego korzystać?

Cloud Token Wallet to pierwszy w pełni rozproszony portfel kryptograficzny, który wykorzystuje publiczny blockchain do przechowywania zasobów kryptograficznych zamiast scentralizowanej bazy danych kont proxy. Dzięki temu Cloud Token Wallet jest jedną z pierwszych aplikacji opartych na technologii DLT, która zapewnia obiecane korzyści z decentralizacji, zapewniając jednocześnie szybkość, oszczędność kosztów, wygodę i łatwość obsługi.

JARVIS AI wykorzystuje algorytm VAROOM do analizy przeszłych i bieżących ruchów głównych aktywów kryptograficznych na 10 głównych giełdach, aby zidentyfikować i wykorzystać możliwości arbitrażu. Mózg AI JARVIS oparty jest na TENSORFLOW, który został wprowadzony do pracy dla największych firm publicznych i prywatnych na świecie, w tym Walmart, Mastercard, Coca-Cola, Google i wielu innych.

Dzięki modyfikacjom wypróbowanym i przetestowanym przez deweloperów z Singapuru, bot arbitrażowy JARVIS zapewnia atrakcyjne miesięczne zwroty w wysokości 6% -12% zainwestowanej kryptowaluty, które są codziennie wypłacane użytkownikom Cloud Token Wallet. Dodatkowo otrzymujemy naliczenia 0,3% w tokenie Cloud Token którego możemy wymienić na kryptowalutę ETH, lub poczekać na wyższy kurs i zyskać więcej.

Pobierz Portfel

Pobierz Cloud Token odpowiednio dla swojego telefonu (IOS lub Android)

https://www.cloudtokenwallet.com/

 

Zainstaluj

Uruchom aplikację i kliknij „Utwórz konto” Szczegółowa instrukcja poniżej

Przy rejestracji użyj kodu polecającego: 5211530327

Zarabiaj

Zarabiaj 10% miesięcznie na przechowywaniu własnych kryptowalut zasilając swoje konto

Skontaktuj się ze mną wytłumaczę krok po kroku działanie aplikacji

Portfel Cloud Tokencloud jarvis ai Token CTO

Przychód pasywny

Zacznij już teraz a osiągniesz większy sukces, przychód pasywny do 12% miesięcznie. Aplikacja zarabia na arbitrażu dając nam rzeczywisty wgląd online w transakcje, co odróżnia go od konkurencji. Zasilasz konto dowolną kryptowalutą np. Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Doge i wybierasz projekt JARVIS AI.

Każdego dnia otrzymujesz ZYSK w tokenie CTO, który w każdej chwili możesz zamienić w aplikacji na BTC, ETH i przelać na giełdę kryptowalut np. https://bitbay.net/pl gdzie zamienisz go na złotówki lub inną walutę i prześlesz na swoje konto bankowe. Możesz też wypłacić te środki w Bitomacie.

Z dokonanej inwestycji możesz zrezygnować w dowolnym momencie i wypłacić zainwestowane środki. 

Jeśli jednak zrezygnujesz z inwestycji przed 30 dniami od jej wpłaty to zostanie pobrana opłata w wysokości około 9% zainwestowanych środków. Po okresie 30 dni nie ma żadnych opłat i możesz wypłacić zainwestowane kryptowaluty, bez dodatkowych opłat.

 Oficjalny start firmy Cloud Token!

Bangkok 12 maj 2019.

Opening 2019.5.12 Cloud Token

Rejestracja, zasielnie i aktywacja Cloud Token

  1. Pobierz aplikację ze strony https://www.cloudtokenwallet.com/ odpowiednio dla (IOS lub Android) i zainstaluj

  2. Uruchom aplikację i kliknij „Utwórz konto”. Przy rejestracji użyj kodu polecającego: 5211530327

  3. Skonfiguruj swój PIN do logowania (minimum 8 znaków) i PIN do transakcji (minimum 8 znaków)

  4. Słowa mnemoniczne do odzyskiwania konta. Przepisz lub wykonaj zrzut ekranu z wyrazami one pomogą ci odzyskać portfel jeżeli zapomnisz PIN do aplikacji. Zachowaj je w bezpiecznym miejscu i nie pokazuj nikomu. Przepisz słowa w odpowiedniej kolejności do pustego okna i przejdź dalej.

  5. Teraz zobaczysz swój 16-cyfrowy identyfikator logowania i 8-cyfrowy kod PIN aplikacji oraz PIN do płatności. Zalecam wykonanie zrzutu ekranu i zapisanie go w bezpiecznym miejscu. To będą twoje dane logowania. Teraz zostaniesz przekierowany na główną stronę aplikacji Cloud Token.

  6. Zabezpieczasz dodatkowo portfel przez aplikację Google Authenticator, generujący kody weryfikacji dwuetapowej na Twoim telefonie w opcji Settings.

  7. Wybierz kryptowalutę którą chcesz zasilić portfel np. ETH i kliknij „Deposit”. Zeskanuj kod QR lub skopiuj adres portfela i zasil go wysyłając kryptowalute do Cloud Tokena.

  8.  Jeżeli w portfelu pojawi się kryptowaluta, przejdź do zakładki „Projects”, aby uruchomić bota JARVIS AI klikając w zdjęcie.

  9. Dodaj kwotę wciskając max którą chcesz handlować za pomocą oprogramowania JARVIS AI by zacząć zarabiać.

To wszystko Twój portfel już pracuje. W ciągu 24 - 48 godzin otrzymasz swoje pierwsze tokeny CTO

Program polecający - pasywny dochód

Chcesz jeszcze bardzie zwiększyć zysk i otrzymywać 100% dziennych naliczeń z pierwszej linii?

Wystarczy że wpłacisz do portfela ponad 500$ w dowolnej dostępnej kryptowalucie a uruchomi się ten dodatkowy zysk. Polecając portfel zarabiasz dodatkowo z każdego poziomu w głąb struktury według kolejnych poziomów:

Level 1 - 100% dziennych naliczeń

Level 2 - 50% dziennych naliczeń

Level 3 do 10 - 5%  dziennych naliczeń

Aby więc zarabiać z poleconych na drugim poziomie musimy posiadać 2 aktywnych poleconych na 1 poziomie.

Zarabiamy aż do 21 linii w dół w zależności od ilości posiadanych własnych partnerów biznesowych.

Strona internetowa krzysztofkryskowiak.pl to prywatny blog poświęcony edukacji finansowej. Zawarta na stronie treść artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w domenie i subdomenach: krzysztofkryskowiak.pl mają wyłącznie charakter informacyjno - edukacyjny. Strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych w materiale jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.  Zarabianie i pomnażanie pieniędzy wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanego kapitału. Decyzje o dokonaniu jakiejkolwiek inwestycji podejmuj samodzielnie.